Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

2 shtepi + truall

Postuar nga Stoja ne 09/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 65 000,00 €

Qyteti/Fshati : Kamenice

Detajet e njoftimit

8 km larg Korces, shite 2 shtepi guri te rinovuara + truall i mbjelle me peme frutore. Siperfaqja e pergjithshme: 3 dynym !
I gjithe territori i regjistruar brenda "vijes se verdhe", pra truall ndertimi.
Siperfaqja ndodhet perballe Kishes se Shen Kollit dhe lulishtes se saj. E gjitha e rrethuar me avlli dhe pa asnje kontakt direkt me fqinjet.

Kontakto njoftuesin

Stoja
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 124
Vizita e fundit : 25/04 Ora 07:15
Nr i njoftimit : 13270
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK