Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

TRUALL NDERTIMI BUZE RRUGES

Postuar nga Agim Qosja ne 20/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 35 000,00 €

Qyteti/Fshati : Korce

Detajet e njoftimit

SHITET TRUALL PER NDERTIM NE ZONEN E RE INDUSTRIALE BUZE RRUGES KORCE DISHNICE. TRUALLI ESHTE NE ZONE TE STUDIUAR DHE ESHTE GATI PER NDERTIM, NDODHET NGJITUR ME FABRIKEN E ULLINJVE ALEKSIA. PERBALLE NJE HOTELI. PRANE FABRIKES TE BOJRAVE HROMODHOMI. TOKA ESHTE ME TAPI TE REGULLT. NE CERTEFIKATE 1 500m FAKTIKISHT ESHTE 2 000. ESHTE E RETHUAR ME MURE BETONI. DALJE NE RUGE 26m THELLESI 65m

Kontakto njoftuesin

Agim Qosja
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 72
Vizita e fundit : 13/09 Ora 08:22
Nr i njoftimit : 12342
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK