Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga fredi ne 06/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 55 000,00 €

Qyteti/Fshati : voskopoje

Detajet e njoftimit

toke me sip 2700 metra katror.me te gjitha kartat e nevojsme..dhe per cdo perdorim..

Kontakto njoftuesin

fredi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 29
Vizita e fundit : 17/11 Ora 00:09
Nr i njoftimit : 14628
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK