Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Elvira ne 05/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 33 000,00 €

Qyteti/Fshati : korce

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Doli ne shitje VILE DYKATESHE . NE ZONEN HISTORIKE TE KORCES LAGJIA 11. ME SIPERFAQE 49 M2 PER KATE.Organizohet nga 2 kate te lidhura me shkalle te brendshme . Me nje total prej 2 dhomash gjumi, 1 sallon, 1 tualet1, BALLKON DHE ANEKSI, Ka dokumenta te rregullta pronesie dhe hipoteke. Cmimi 315€/m2 Kontaktoni ne +355676371056 per ta vizituar nga afer.

Kontakto njoftuesin

Elvira
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 169
Vizita e fundit : 18/04 Ora 23:13
Nr i njoftimit : 12984
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK