Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet shtepi prane komisjaratit

Postuar nga Fabjo ne 10/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 77 000,00 €

Qyteti/Fshati : Korce

Numri i dhomave : 5

Detajet e njoftimit

Shitet shtepia me siperfaqe 350m e perbere nga oborri 30m nga shtepia me dy kate nga 80m secili kat dhe pjesa tjeter eshte bashte mbrapa shtepise.Cmimi i diskutueshem.

Kontakto njoftuesin

Fabjo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 338
Vizita e fundit : 14/07 Ora 00:12
Nr i njoftimit : 11106
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK