Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtepi ne shitje Fush Kruje

Postuar nga Klaudja Hasa ne 23/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : Fush Kruje

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Shtepia ndodhet ne Fush kruje tek vila 99. Esht 2 kate , ka dy dhoma gjumi, esht e mbyllur me dritare te reja der te blindjme , ka pllaka te reja . Shtepia esht i isoluar me buk peshku dhe ka tuba gati per montim sistem nxemje me gaz e kalorifera . Pus uiti privat (65metra i fell) kati par esht i hapur dhe ka hapsir .Esht 150 metra kateror hapsira e gjith shtepis esht 600metra . Shpia ka letra te regullta . Ne WhatsApp mundeni te me kontaktoni direkt 00393927678589 ndersa tek ky numer mundeni me e pa shtepin 00355692376211

Kontakto njoftuesin

Klaudja Hasa
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 192
Vizita e fundit : 16/04 Ora 13:12
Nr i njoftimit : 12934
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK