Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Dalila ne 14/06/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 000,00 €

Qyteti/Fshati : Paris

Kilometra : 10000

Detajet e njoftimit

Unë quajtur Zonja : Dalila Benseraye. Unë jam francez në qytetin e Parisit unë jam një pronar biznesi, të importit të makinave të përdorura. Unë vuaj nga të caktuar, kanceri i fytit, që dënon më të vdekjes. Kam humbur burri im ishte 7 vjeç unë nuk jam në gjendje për të marrë përsëri deri në datën dhe ne nuk e kemi, për fat të keq, e fëmijë. Unë nuk dhurojnë për disa shoqatave në botë, Por në fund kam vënë re se krerët e këtyre shoqatave janë duke marrë atë për të pasuruar veten e tyre në kurrizin e të varfërve. Në këtë kohë në qoftë se ajo është një tërësi e 7.000.000.00 euro dua për të ofruar për një person të huaj; një i ndershëm dhe i denjë për të marrë këtë dhuratë, e unë mendoj se kjo është fati më sjell tek ju, a doni për të marrë këtë dhuratë? Ju lutem më kontaktoni në email tim

Kontakto njoftuesin

Dalila
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 392
Vizita e fundit : 16/09 Ora 23:48
Nr i njoftimit : 10061
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK