Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION !! Shitet Godine 2 kate (Sh...

Postuar nga Tomi ne 18/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 55 000,00 €

Qyteti/Fshati : Kucove

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Shitet godine 2 kateshe ne Kucove, kati i pare dyqane, kati i dyte banese private + oborr + leje ndertimi per katin e 3. Shtepia 120 m2, 3+1.
Mund te shitet shtepia dhe dyqanet vec.
Cmimi eshte okazion, per me teper informacion ju lutem kontaktoni:
0696187054

Kontakto njoftuesin

Tomi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 141
Vizita e fundit : 17/07 Ora 13:18
Nr i njoftimit : 11154
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK