Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje, në Kune

Postuar nga Rino Nika ne 30/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30 000,00 €

Qyteti/Fshati : Kune, Lezhe

Siperfaqja : 48 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 48 m² në Kune të Lezhës.
Hyrja ndodhet në katin e dytë.
Apartamenti ka:-një dhomë gjumi,
-një banjo të kompletuar
-një ballkon.
Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe me dritare duralumini.

ÇMIMI: 30’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 177
Vizita e fundit : 15/06 Ora 11:56
Nr i njoftimit : 13223
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK