Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje në Ishul...

Postuar nga Rino Nika ne 30/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shengjin

Siperfaqja : 55 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ri 1+1 në Ishull Shëngjin. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri të sapopërfunduar dhe ka një sipërfaqe prej 55.6 m².
Është i përbërë nga një dhomë, sallon, banjo, korridor dhe ballkon. Shitet i pamobiluar dhe ofron një pamje të mrekullueshme nga deti. Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 308
Vizita e fundit : 19/09 Ora 02:58
Nr i njoftimit : 12661
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK