Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Landini 75 4x4

Postuar nga Eli ne 31/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 14 000,00 €

Qyteti/Fshati : Lezhe

Detajet e njoftimit

Kam per te shitur zetor Landini ,75 kuaj force,4×4,me goma te reja ,me rimorkio ,me plug,me frez,. Zetori eshte i ardhur nga Italia dhe eshte me dogane te paguar.Eshnte ne gjendje shume te mire pune Shitet per arsye emigracioni. Cmimi eshte 14'000 €. Cmimi eshte i diskutueshem . +355684917790 & +355674509374

Kontakto njoftuesin

Eli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 209
Vizita e fundit : 13/07 Ora 19:19
Nr i njoftimit : 10505
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK