Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet peshk trofte

Postuar nga Maliq Guga ne 03/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 5,00 €

Qyteti/Fshati : Librazhd Elbasan

Detajet e njoftimit

Shitet peshk trofte me shumice dhe pakice.
peshku eshte i madhesise 300-350 gr
Eshte i rritur ne uje te paster burimi me nje higjene te paste dhe me kushte shume te mira.
Peshku eshte i frecet dhe i rritur ne rezervat me uje te kulluar burimi.
Peshku ka nje shije shume te mire.
Cmimi i diskutueshem.

Kontakto njoftuesin

Maliq Guga
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 106
Vizita e fundit : 22/09 Ora 10:01
Nr i njoftimit : 12488
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK