Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet A-Class / Mercedes-Benz

Postuar nga gjergji nguli ne 28/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 000,00 €

Qyteti/Fshati : librazhd

Kilometra : 200000

Viti Prodhimit : 2000

Motor Kubik : 1600 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Benzine

Detajet e njoftimit

Shitet A-Class / Mercedes-Benz. Motorr 1.6 benzine gjendje te shkelqyer (lejohet kontrolli teknik) km origjinale me vaj e filtra te blera ne Gjermani.
Taksat dhe kualidimi jane te vlefshme deri ne Janare 2020. E perdorur nga shofer i kujdesshem. Radio CD origjinal, kamer parkimi, gomat te gjitha 90% te reja,
disqe alumini origjinale te pa cenuara, Vaj dhe filtra te sapo nderruar me mallra origjinale te blera ne gjermani. I ruajtur ne parkim privat,
bateria e re 4 muajshe, xhama elektrik, kondisioner, ka mbulese dielli

Kontakto njoftuesin

gjergji nguli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 187
Vizita e fundit : 04/04 Ora 20:56
Nr i njoftimit : 14273
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK