Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Frigorifer Vitrine

Postuar nga gjergji nguli ne 28/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 780,00 €

Qyteti/Fshati : librazhd

Detajet e njoftimit

Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane:
1.50 m gjatesi ballore, me kembe te rregjistrueshme per lartesine dhe teresisht prej inoksi.

Kontakto njoftuesin

gjergji nguli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 60
Vizita e fundit : 11/12 Ora 18:03
Nr i njoftimit : 14275
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK