Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Zgare Fast Foodi

Postuar nga gjergji nguli ne 28/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 350,00 €

Qyteti/Fshati : librazhd

Detajet e njoftimit

Eshte nje zgare fast foodi per pjekje profesionale me gaz dhe me gure vullkanik, shitet per arsye mosperdorimi. Eshte 100% inoks e bere me porosi,
permasat jane 75cm x 60cm x 45cm, eshte e perdorur vetem 6 muaj, eshte me dy vatra pjekjeje, te cilat punojne ose vec e vec ose bashke per ekonomi,
ka kembe te rregjistrueshme per lartesine...

Kontakto njoftuesin

gjergji nguli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 58
Vizita e fundit : 13/12 Ora 13:37
Nr i njoftimit : 14276
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK