Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes apuratura per kitare

Postuar nga Franko ne 11/04/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : lushnje

Detajet e njoftimit

shiten per arsye mosperdorimi veglat jan pa ven ne pun ne shqiperi sic kan ardhur nga jasht shtetit jan te reja dhe te mbajtura shum mire

Kontakto njoftuesin

Franko
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 103
Vizita e fundit : 20/09 Ora 03:18
Nr i njoftimit : 12084
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK