Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ofroj vend pune Ekonomist

Postuar nga Erinda ne 22/02/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Lushnje

Pozicioni : Ekonomist / Financier/e

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

PIK INDUSTRY sh.p.k. e cila merret me sherbimet e Agrobiznesit ne Shqiperi kerkon Ekonomist/Financier te specializuar ne fushen e menaxhimit te magazines se mallrave, shitjeve, blerjeve, import-eksport, etj.

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme.

-Diplome ne Ekonomik
-Eksperience pune si ekonomist/ financier
-Te kete njohuri te shkelqyera ne menaxhimin e magazines se mallrave
-Te perdori programin FINANCE 5
-Te kete njohuri te sistemit tatimor ne Shqiperi
-Te kete njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane.
-Aftesi te mira ne Komunikim/Marketing
-Te jete fleksibel ndaj orareve te punes
-Preferohen kandidatet meshkuj.
-Aftesi te mira pune ne grup.
-Preferohet te jete Nga Fieri ose Lushnje.

Pagesa e kenaqshme, kontrate afatgjate dhe mundesi rritje ne karriere.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e email-it pikindustry@gmail.com
Pas shqyrtimit te Cv-ve do perzgjidhen kandidatet per interviste
Adresa: Autostrada Lu-Fr km.1
Tel: 067 200 2530

Kontakto njoftuesin

Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 295
Vizita e fundit : 22/09 Ora 09:37
Nr i njoftimit : 11591
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK