Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

mjalt blete

Postuar nga reshit ne 31/08/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : pajove

Detajet e njoftimit

shes mjalt blete me shumic dhe pakic 15 mi lek kilja nese merni me shum se 10 kg cmimi zbert me 13 kg mjalti eshte shum i mire, blet mali. per cdo info contaktoni numrin 0695627513

Kontakto njoftuesin

reshit
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 233
Vizita e fundit : 22/09 Ora 09:42
Nr i njoftimit : 10512
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK