Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion! Dyqan Ne Qender Te Qytetit...

Postuar nga Apostol ne 28/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 40 000,00 €

Qyteti/Fshati : Permet

Detajet e njoftimit

Dyqan Ne Qender Te Qytetit
Siperfaqe 60m2, perreth ka toke dhe prespektive zgjerimi.
I pershtatshem per cfaredo lloj biznesi, pasi ndodhet ne zone te populluar si dhe te vizituar nga turistet.
Rinovuar se fundmi, punime cilesore, me fasade xhami.
Ambjenti ka te perfshire edhe tualet.

Kontakto njoftuesin

Apostol
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 105
Vizita e fundit : 18/09 Ora 21:56
Nr i njoftimit : 13895
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK