Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes Kamion & Skrep

Postuar nga Gazi ne 28/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 17 000,00 €

Qyteti/Fshati : Permet

Kilometra : 500

Viti Prodhimit : 1985

Kondicioner : Jo

Detajet e njoftimit

Shiten per arsye emigrimi, Kamion Mercedes Benz 1622 dhe Skrep Komatsu

Kontakto njoftuesin

Gazi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 335
Vizita e fundit : 21/07 Ora 16:29
Nr i njoftimit : 10636
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK