Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira, pranë Teat...

Postuar nga Rino ne 11/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 108 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m² të pozicionuar në katin e katërt pranë Teatrit “Migjeni”, pallati i ri.
Apartamenti ofron një sallon të bollshëm, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi (dhoma martesore ka dalje në një ballkon francez), një banjo dhe një ballkon të madh që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit të Shkodrës.
Hyrja ofrohet e mobiluar me të gjitha pajisjet bashkëkohore.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 143
Vizita e fundit : 24/04 Ora 08:53
Nr i njoftimit : 13162
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK