Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dhoma Plazhi tek Pasqyrat Sarande

Postuar nga Qazim ne 03/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 28,00 €

Qyteti/Fshati : Plazhi i Pasqyrave

Siperfaqja : 50 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Jepen dhoma pushimi me qera , direk mbi plazhin e Pasqyrave Sarande- tek fshati Manastir.

Dhomat posedojne nga 2-3 deri 4 krevate me mundesi akomodimi dhe gatimi, me Kondicioner , Vila posedon dhe kopshtin e saj ku Mysafiret mund te argetohen dhe te shijojne pamjen e Detit nga kopshti.

Ne muajin Qershor cmimi i dhomave 2500 Leke Nata kurse nga Korriku dhe Gushti cmimi 3500 Leke Nata

Per Informacione dhe rezervime kontaktoni ne nr: 069 683 2118

Kontakto njoftuesin

Qazim
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 95
Vizita e fundit : 16/08 Ora 15:47
Nr i njoftimit : 12487
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK