Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 për shitje në Zdra...

Postuar nga Rino ne 11/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 45 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 96 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët). Ka një banjo dhe një ballkon.
Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar. Pallati është i ri i pajisur me ashensor.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 164
Vizita e fundit : 25/04 Ora 22:07
Nr i njoftimit : 13158
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK