Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Ermiola ne 01/11/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Sarande

Siperfaqja : 72 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Shitet Apartament ne Sarande 2+1 (I IMPROVIZUAR, 71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti. Apartamenti eshte me dokumenta (me hipoteke qe ne 2004) te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia.
Adresa rruga Mitat Hoxha, prane kompleksit Jon dhe Apolon, Sarande.
Per info te me tejshme : kontaktoni ne viber ne nr 0695566596 ose tel ne ne 0682150616partament ne Sarande 2+1 (I IMPROVIZUAR, 71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti. Apartamenti eshte me dokumenta (me hipoteke qe ne 2004) te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia.
Adresa rruga Mitat Hoxha, prane kompleksit Jon dhe Apolon, Sarande.
Per info te me tejshme : kontaktoni ne viber ne nr 0695566596 ose tel ne ne 0682150616

Kontakto njoftuesin

Ermiola
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 199
Vizita e fundit : 16/08 Ora 15:47
Nr i njoftimit : 10850
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK