Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Ermiola ne 04/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 43 000,00 €

Qyteti/Fshati : Sarande

Siperfaqja : 72 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Okazion ne nje nga zonat me te preferuara te Sarandes....
Shitet ap. 1+1(e improvizuar 2+1), 71.5 m2, kati i katert (pa ashensor). Apartamenti eshte ne te 2 anet me pamje nga deti, vetem 100 m larg detit.
Ndodhet prane komplekseve te njoura Apolon dhe Jon, rr. Mitat Hoxha, Sarande
Kontakt 0682150616/ 0695566596(vetem viber ose whats up)

Kontakto njoftuesin

Ermiola

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 195
Vizita e fundit : 17/08 Ora 11:05
Nr i njoftimit : 10667
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK