Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION: Shitet shtepi ne Sarande

Postuar nga Ardian Vjeri ne 18/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60 000,00 €

Qyteti/Fshati : KREKEZ

Detajet e njoftimit

Shitet shtepi njekateshe 100m2 me prespektive per kat te dyte. Me oborr 500m2, me nje dhome per depozitim ushqiimesh 12m2 dhe vend garazhi. Eshte me letra nga Aluizmi. Ndodhet 3 km nga plazhi Kakomese dhe 8km nga Saranda.

Kontakto njoftuesin

Ardian Vjeri
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 194
Vizita e fundit : 18/08 Ora 19:49
Nr i njoftimit : 10778
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK