Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SARANDE SHITET BIZNESI DHE AMBJENTI...

Postuar nga MARKET ne 06/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 110 000,00 €

Qyteti/Fshati : SARABDE

Detajet e njoftimit

SHITET BIZNESI DHE AMBJENTI I KOMPLETUAR ME SIPERFAQE 105m2.AMBIENTI ESHTE ME HIPOTEK KA 8 METRA TROTUAR JASHTE I CILI MUND TE SHFRYTEZOHET AMBIENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI SI PER RESTORANT SI PER KAFENE PO ASHTU ESHTE EDHE I GATSHEM PER MARKET ME TE GJITHA PAJISHJE BRENDA.. BIZNESI KA TAVANE TE VARUR GJYPSO BRENDA KA KONDICJONER MURE TE PATINUARA PLLAKA TE SHTRUARA PRIZA TE SHUMTA KA GRILA CDO GJE ESHTE SHUM E RREGULLT 200METRA LARG DETIT

Kontakto njoftuesin

MARKET
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 275
Vizita e fundit : 16/08 Ora 15:47
Nr i njoftimit : 11301
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK