Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Edi ne 14/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Sarande

Detajet e njoftimit

Gjithmonë qëllimi ynë është që të ofrojë shërbimin në internet për blerjen e lehtë, të shpejtë dhe të sigurt. Me njoftime, përdoruesit apo bizneset janë në gjendje për të bërë biznes të mirë, dhe një marrëveshje e madhe është shpesh sinonim i dëshirës se përmbushur. Ne kemi rezultate të mëdha të marra me një platformë intuitive dhe efektive. Dhe pastaj, sigurisht, një ekip i palodhur i përbërë nga njerëz të cilët punojnë me pasion për njerëzit.

https://tregti.al

Shitje, blerje dhe cdogjë që ke nevojë! Faqja që ju mundeson të kryeni tregti ose te kërkoni punë online Falas!

Kontakto njoftuesin

Edi

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 81
Vizita e fundit : 22/09 Ora 17:29
Nr i njoftimit : 12545
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK