Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

+355692924282

Postuar nga Adi ne 10/05/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Sarande

Kilometra : 224000

Viti Prodhimit : 1999

Motor Kubik : 220 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Benzine

Detajet e njoftimit

Shitet: Mercedes- Benz C-class 220 CDI i vitit 1999 kamio automatike . . ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike !!

Kontakto njoftuesin

Adi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 462
Vizita e fundit : 20/08 Ora 07:45
Nr i njoftimit : 9876
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK