Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Mercedes Benz E Class 270

Postuar nga Mercedes Benz ne 20/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 500,00 €

Qyteti/Fshati : Sarande

Kilometra : 250000

Viti Prodhimit : 2004

Motor Kubik : 2700 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Mercedes benz e klas 270 cdi avantgarde viti dhjetor 2003,automat,lok evo!!makina ka sensor parkimi mbrapa,kamjon automat+-,navigator me bagazhier,telefon ne bord,pilot automat+limit shpejtesie,komanda ne timon,sendilje meshini shum te patra/elektrike me levizje/,kondicjoner klima dixhitale,xhama me nuac ngjyr blu(elektrik),dritat ksenon.....etj!!makina esht komplet look evo dhe me cels inoksi evo!Eshte ne gjendje shum te mire nga te gjitha anet dhe shum shum e bukur!!!

Kontakto njoftuesin

Mercedes Benz
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 1545
Vizita e fundit : 21/08 Ora 21:04
Nr i njoftimit : 8599
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK