Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Mercedes C Class

Postuar nga Mercedes C Class ne 26/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 4 200,00 €

Qyteti/Fshati : Sarande

Kilometra : 170000

Viti Prodhimit : 2001

Motor Kubik : 2000 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Benzine

Detajet e njoftimit

Mercedes c klas dhjetor 2000-2.0 benzine-gas-avantgarde-manual me 6 marsha!sallon meshini i paster-baxha panoramike-klima elektronike-drita ksenon-disqe alumini amg-xhama elektrik-hapje mbyllje me pult-dokumenta te paguara te gjitha der ne korrik 2017!makina eshte ne gjendje shume te mire me tgjitha sherbimet e bera-shum e paster dhe brenda dhe jasht shum e bukur!cmimi4200 euro i diskutushem!

Kontakto njoftuesin

Mercedes C Class
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 509
Vizita e fundit : 20/08 Ora 07:44
Nr i njoftimit : 8673
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK