Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Mercedes-benz A class

Postuar nga Angjelo ne 29/12/16

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Sarande

Kilometra : 160000

Viti Prodhimit : 2001

Motor Kubik : 1700 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Mercedes-benz// version AVANTGAEDE// Motori 1.7 cdi naft shum ekonomike// kamjua AUTOMATIKE tip tronik +-// kondicioneri ne gjendje te shkelqyer// SENSOR parkimi// salloni ngjysem lekur ngjysem rob shum i paster// ngjyra bojqielli shum e bukur// ganxh nga mbrapa te ndimon ne parkim mos te gervishtin makinen// hapje mbyllje me pult// makina esht shum e paster si brenda dhe jasht// dokumentat te paguara deri ne 2.11.2017 cmimi 3200€ i diskutushem

Kontakto njoftuesin

Angjelo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 407
Vizita e fundit : 21/08 Ora 20:32
Nr i njoftimit : 8333
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK