Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kerkoj Krepier

Postuar nga Erison ne 05/06/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Sarande

Pozicioni : Kamarier / Banakier / Bar

Arsimi : Profesional

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Vende pune per krepier dhe barist per juice smoothie me eksperience pune, page shume e knaqshme, ushqimi dhe strehimi te perfshira.

Kontakto njoftuesin

Erison
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 312
Vizita e fundit : 18/08 Ora 02:31
Nr i njoftimit : 10030
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK