Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kerkoj krepier

Postuar nga Lidi ne 03/03/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Sarande

Pozicioni : Punetor

Arsimi : 8 vjecar

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Kerkoj krepier rroga eshte nga 400 e lart plus shtepi plus sigurime dhe nje vakt ngrenie

Kontakto njoftuesin

Lidi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 165
Vizita e fundit : 08/11 Ora 08:57
Nr i njoftimit : 13781
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK