Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dhoma Plazhi Sarande

Postuar nga Klajdi ne 23/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30,00 €

Qyteti/Fshati : Sarande

Detajet e njoftimit

Japim hyrje per familjare dhe dhoma per cifte 100m large detit, hyrjet jane me nje siperfaqe te bollshme per 4-6 persona dhe ndodhen ne nje zone te qete te Sarandes. Me guzhine dhe te gjitha kushtet... parkim i siguruar, per me shume cel 0693651105 whatsapp & viber

Kontakto njoftuesin

Klajdi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 289
Vizita e fundit : 16/08 Ora 15:47
Nr i njoftimit : 10320
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK