Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira në Parrucë...

Postuar nga Rino Nika ne 02/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 163,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 66 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V).
Përbëhet nga: – salloni
– kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit)
Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me parket
– dritaret janë duralumini dhe kanë grila
– ofrohet me qira i mobiluar

????ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 55
Vizita e fundit : 12/12 Ora 21:05
Nr i njoftimit : 14293
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK