Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 05/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 60 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën "Pogej", Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ofron: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- banjo e kompletuar

- ballkon

I gjithë apartamenti është i shtruar në pllakë dhe ka kondicioner në dhomën e gjumit.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

ÇMIMI: 18'000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 53
Vizita e fundit : 06/12 Ora 20:11
Nr i njoftimit : 14301
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK