Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 04/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 123,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 58 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus .

Apartamenti ka sipërfaqe 58 m² dhe ndodhet në katine katërt (IV).

Përbëhet nga: - salloni dhe kuzhina

- një dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- ka dritare duralumini

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitare

- ofron pamje nga rruga kryesore

Apartamenti ofrohet me qira pjesërisht i mobiluar.

????ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 65
Vizita e fundit : 28/01 Ora 14:36
Nr i njoftimit : 14614
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK