Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 me qira në rrugën ...

Postuar nga Rino Nika ne 12/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 104 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”.

Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë banim.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– verandë.

Cilësitë e apartamentit:

– ka kondicionerë në çdo dhomë

– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

– ka një verandë të madhe.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

????ÇMIMI: 200 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 52
Vizita e fundit : 14/11 Ora 20:52
Nr i njoftimit : 14371
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK