Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 H...

Postuar nga Rino Nika ne 01/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 205,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 80 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² tek ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor.

????ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 39
Vizita e fundit : 06/12 Ora 21:05
Nr i njoftimit : 14481
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK