Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira pranë Kinem...

Postuar nga Rino ne 14/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 350,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 170 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium.

Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi).

Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë,

– dy dhoma gjumi,

– dy banjo,

– verandë.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,

– dritare duralumini të pajisura me grila,

– ka një verandë 70 m²,

– ka dy konidcionerë,

– televizor lcd 50 polësh

– ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme,

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

ÇMIMI: 350 €/muaj *I NEGOCIUESHËM*

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 28/01 Ora 12:45
Nr i njoftimit : 14526
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK