Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira te Sahati

Postuar nga Rino Nika ne 13/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 145 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia".
Apartamenti ka sipërfaqe 145 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon
- kuzhina
- dy dhoma gjumi
- dy banjo
- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar në pllakë
- ka dritare dhe dyer duralumini
- dritaret janë të pajisura me grila
- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura
- ka ashensor.
Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

????ÇMIMI: 300 €/muaj
—————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 38
Vizita e fundit : 11/12 Ora 01:37
Nr i njoftimit : 14521
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK