Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 me qira tek Bexhiste...

Postuar nga Rino Nika ne 03/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 120 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pranë Bexhistenit.

Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodhet ne katin e III banim.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina

- dhomë ngrënje

- dhomë matrimoniale

- dhomë/depo, e cila mund të bëhet dhomë gjumi

- dy banjo

Cilësitë e apartamentit: - është apartament i ri

- i shtruar i gjithi në pllakë

- ka dritare duralumini të pajisura me grila

- ka sistem kondicionimi në të gjithë apartamentin

- të gjitha paisjet elektroshtëpiake janë të reja

- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme dhe janë të pajisura me dushe

- ofron pamje të liqenit

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

????ÇMIMI: 250 €/muaj

*Në rast se klientët janë të interesuar që të arredohet dhe dhoma tjeter qiraja e apartamentit është 300 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 48
Vizita e fundit : 11/12 Ora 03:54
Nr i njoftimit : 14294
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK