Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament me qira në qendër të ...

Postuar nga Rino Nika ne 06/09/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 60 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur në qendër të qytetit.

Apartamenti gëzon sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e shtatë.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me parket

- dritaret janë duralumini

- banjo e kompletuar

- e pa arreduar

- ka ashensor.

Apartamenti ofron mundësi shfrytëzimi edhe si studio.

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 38
Vizita e fundit : 20/11 Ora 11:41
Nr i njoftimit : 14627
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK