Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Garsoniere me qira tek Varrezat Kat...

Postuar nga Rino Nika ne 03/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 82,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 30 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere të ndodhur në rrugën "At Martin Gjoka", pranë varrezave katolike.

Garsonieria ka sipërfaqe 30 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Cilësitë e garsonieres: - është e shtruar me pllakë

- ka kondicioner

- ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme

- banjoja është e kompletuar

Ofrohet me qira e arreduar.

????ÇMIMI: 10'000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 54
Vizita e fundit : 04/12 Ora 07:12
Nr i njoftimit : 14295
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK