Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

, ????Godinë banimi dhe shërbimi ...

Postuar nga Amarildo ne 25/02/20

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

#SQ21 Square21”, ????Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. ????SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj.

ℹ️Per Infro
????Kontakt Extra Realty ®️
????Administrator : Amarildo Sterkaj
☎️+355 69 288 33 98
???? Rruga e Durrësit , 50m nga Zogu i zi , Tirane

#️⃣
#agjensiaextra #amarildisterkaj #pronatirane #apartmentpershitje #njesitregtare #extrarealestate #sold #rented

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 35
Vizita e fundit : 04/04 Ora 03:29
Nr i njoftimit : 15167
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK