Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

???? Shitet Shtepi Private 1+1 me p...

Postuar nga Amarildo ne 02/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 400 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

???? Shitet Shtepi Private 1+1 me pak oborr

✅❄️Ajer te kondicionuar

????Ndodhet 5 Minuta ne kembe nga Truma e dugajve te Reja , Shkoder

???? 1 dhome gjumi
???? 1 sallon
???? 1 kuzhine
???? 1 wc

????Cmimi nga 5.500.000 Leke zbret ne 4.700.000 Leke dhe perseri mund te diskutohet

????Fiksoni takim tani per te pare pronen!

???? Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

????Agjensia e Sherbimeve Extra
????www.agjensiaextra.com

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 39
Vizita e fundit : 11/12 Ora 10:08
Nr i njoftimit : 14493
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK