Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

????Kompania Extra ofron per shitje...

Postuar nga Amarildo ne 13/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

????Kompania Extra ofron per shitje

????Ne kompleksin me te ri ne bregdet

22 Apartamente ????????????⛵️pushimi ne Shengjin!

????Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 10 m nga Deti ndodhet ne Kune Shengjin!

✅Pamje nga Deti per shumicen e apartamenteve

✅Parking

✅Ashensor , sistem sigurie kamera dhe mirembajtje 24ore per 365 dite te vitit.

✅Ndertim me cilesi maksimale me kushte bashkohore.

✅Ofrojme garanci te plote per cilesine e punimeve.

✅Mundesi blerje me 4 keste

????Cmimet fillojne nga 650€/m2 800€/m2

????(Per bleresit me mundesi pagese deri 90% ????ka zbritje cmimi)

????Kontakto Adminsitrotorin e Agjensise

Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

????Agjensia e Sherbimeve Extra

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 39
Vizita e fundit : 09/12 Ora 22:51
Nr i njoftimit : 14514
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK