Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

????Kompania Extra ofron per shitje...

Postuar nga Amarildo ne 13/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

????Kompania Extra ofron per shitje

14 apartamente ????⛵️pushimi ne Shengjin!

????Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti ndodhet ne Kune Shengjin!

✅Parking personal FALAS per cdo apartament te blere

✅Ashensor , sistem sigurie kamera dhe mirembajtje 24ore per 365 dite te vitit.

✅Ndertim me cilesi maksimale me kushte bashkohore.

✅Ofrojme garanci te plote per cilesine e punimeve.

✅Mundesi blerje me keste dhe mundesi kleringu.

????Kontakto Adminsitrotorin e Agjensise

Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

????Agjensia e Sherbimeve Extra
????Simply the best!

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 36
Vizita e fundit : 08/12 Ora 00:32
Nr i njoftimit : 14515
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK