Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

????Rezidenca Lakeview

Postuar nga Amarildo ne 25/02/20

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

????Rezidenca Lakeview ju japin një eksperiencë unike të arkitekturës së lartë, funksionalitet të thjeshtë dhe pamje të mrekullueshme.

????Apartamente janë të organizuara në:
- 1 dhome gjumi + 1 banjo, nga 67 m2 - 100 m2
- 2 dhoma gjumi + 2 banjo, nga 97 m2 - 164 m2
- 3 dhoma gjumi + 2 banjo, nga 150 m2 - 210 m2
- 4 dhoma gjumi + 3 banjo, deri në 245 m2 ????Lake View Residence ,Tirane

ℹ️Per Infro
????Kontakt Extra Realty ®️
????Administrator : Amarildo Sterkaj
☎️+355 69 288 33 98
???? Rruga e Durrësit , 50m nga Zogu i zi , Tirane

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 30
Vizita e fundit : 05/04 Ora 04:15
Nr i njoftimit : 15168
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK